SHRNUTÍ SEZÓNY 2016 - VVL-Grosskopf Steelpro Cup 2016

Sezónu jsme uzavřeli ve dvou pohárech, které jsme oba absolvovali.

Michal se umístil v konečném pořadí na 3.místě v kubatuře 85 v poháru VVL a na 6.místě v Merklínském poháru 2016, rovněž v kubatuře 85. S tímto výsledkem jsme byli moc spokojení a rádi na něj budeme i nadále navazovat.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří nás podporovali a pomáhali nám a budeme se těšit na další zážitky na motokrosových tratích.

SHRNUTÍ SEZÓNY 2015 - VVL-Grosskopf Steelpro Cup 2015

SHRNUTÍ SEZÓNY 2014 - VVL-Grosskopf Steelpro Cup 2014

Závodem v Tupadlech vyvrcholila letošní sezóna, která byla ukončena vyhlášením výsledků celého ročníku, závěrečným koncertem a krásným ohňostrojem.

Michal se umístil v konečném pořadí na krásném 10.místě v kubatuře 65. S tímto výsledkem jsme velmi spokojení, protože to byla naše první sezóna v motokrosu. Loňské působení v Offroamaratonu bylo jen jakousi přípravou. Ze závodů jsme kromě 2 podniků odjeli všechny a všechny jsme i dokončili. Michal podával vyrovnané výkony a všichni jsme získali spoustu nových zkušeností a informací. Poznali jsme super partu lidí a Míša i nové kamarády, se kterými si to užíval na trati i v depu.

V příští sezóně plánujeme působení ve stejné třídě a předpokládáme i účast v poháru VVL, který by měl být již 19.ročníkem.